Lietošanas noteikumi


Noteikumi ir spēkā no 2020. gada 16. novembra

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Šie lietošanas noteikumi attiecas uz VSIA “ Jaunā Rīgas teātra ” (turpmāk – Tirgotājs vai JRT) portāla Agentura.jrt.lv (turpmāk tekstā – “Portāls”) straumēšanas pakalpojumu izmantošanu daudzsēriju mākslas filmai “Aģentūra” (turpmāk tekstā – “Pakalpojums”).

1.2. Šie Noteikumi nosaka attiecības starp Tirgotāju un personu, kura veic pirkumu(-s) Portālā (turpmāk - Pircējs) attiecībā uz pakalpojumu iegādes procesu, kā arī Tirgotāja un Pircēja atbildību saistībā ar pakalpojuma izmantošanu.

1.3. Pircējs apņemas ievērot zemāk minētos pakalpojuma pirkšanas un lietošanas noteikumus. Izvēloties pakalpojumu un pabeidzot tā iegādes procesu (veikta apmaksa), Pircējs ir noslēdzis līgumu saskaņā ar šiem noteikumiem.

2. Pakalpojuma sniedzējs

2.1. Portālu Agentura.jrt.lv administrē VSIA “Jaunais Rīgas teātris”, reģ.nr. 40003094953, juridiskā adrese: Lāčplēša iela 25, Rīga, LV-1010, tālrunis +37167283225, e-pasts [email protected] . Kontaktinformācija: adrese: Rīga, Miera iela 58A, e-pasta adrese: [email protected], tālr: +37129164535 (Otrdienās-Piektdienās 11:00-18:00).

3. Pakalpojums

3.1. Sniegtais Pakalpojums ir izklaides straumēšanas Pakalpojums, ar kura starpniecību JRT individuālajiem patērētājiem dara pieejamu un digitāli izplata daudzsēriju mākslas filmas “Aģentūra” multivides saturu (turpmāk – Saturs) personiskai lietošanai saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem. Pakalpojumu iespējams iegādāties kā dāvanu.

3.2. Pakalpojums ir pieejams tikai par maksu. Pakalpojuma cena atbilstoši interneta vietnē norādītajai ir spēkā tajā brīdī, kad iegādājaties Pakalpojumu. Pakalpojuma apmaksa saskaņā ar Portālā sniegtajiem norādījumiem.

3.3. Jūsu pasūtītā Pakalpojuma lietošanas termiņš ir 50 dienas kopš pasūtījuma apmaksas brīža. Ja pirkums veikts līdz 27.11.2020, tad lietošanas termiņš sākas no 27.11.2020. Kā pirmā diena tiek skaitīta tā kalendārā diena, kurā veikts pirkums, neatkarīgi no laika, cikos pirkums tiek veikts.

3.4. Pakalpojumu iespējams iegādāties arī kā Dāvanu, kuras lietošanas termiņš ir 50 dienas kopš dāvanas koda aktivizācijas brīža Portalā Agentura.jrt.lv . Dāvanas koda aktivizācija jāveic termiņa līdz 01.09.2021.

3.5. Portālā iespējams iegādāties arī kalendāru 2021. gadam.

4. Pakalpojuma iegādes un izmantošanas nosacījumi

4.1. Lai izmantotu Pakalpojumu, jums jāpiekrīt ievērot Agentura.jrt.lv lietošanas noteikumus.

4.2. Lai izmantotu Pakalpojumu, nepieciešama atbilstoša aparatūra, programmatūra un piekļuve internetam; visi noteikumi un nosacījumi ir aprakstīti šo noteikumu 5. punktā “Pakalpojuma lietošanas tehniskās prasības”. JRT nav atbildīgs par šādas aparatūras, programmatūras un interneta savienojuma nodrošināšanu.

4.3. Pakalpojuma iegādi Pircējs var veikt pēc reģistrēšanās vai autorizēšanās sistēmā, ievadot savu lietotāja vārdu (e-pasta adresi) un paša izvēlētu paroli vai izmantojot Pircēja sociālo tīklu kontu. Reģistrēties sistēmā un iegādāties pakalpojumu var persona, kura ir sasniegusi 16 gadu vecumu.

4.4. Pircējs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu. JRT patur tiesības jebkurā laikā šo informāciju pārbaudīt un verificēt.

4.5. Ja Pircējs ir nozaudējis paroli, tā tiek atjaunota, klikšķinot “AIZMIRSĀT PAROLI?”, pēc kā uz Pircēja pie reģistrācijas norādīto e-pasta adresi tiek atsūtīta saite paroles atjaunošanai.

4.6. Personas datu apstrādes noteikumus nosaka Tirgotāja Privātuma politika .

5. Pakalpojuma lietošanas tehniskās prasības

5.1.Seriāla atskaņošana ir iespējama uz ierīcēm, kurās ir tīmekļa pārlūkprogrammas, kas atbalsta HTML5 standartu. Lielākā daļa PC un Mac datoru ar Chrome, Firefox, Edge un Safari pārlūkprogrammām, kā arī mobilo tālruņu ar Android un iOS sistēmām ļauj skatīties seriālu. Tomēr pastāv iespēja, ka Jūsu ierīces programmatūra ir novecojus, ir instalētas kādas konfliktējošas aplikācijas u.c., kas varētu traucēt seriāla atskaņošanai. Tāpat atskaņošanai var traucēt lēns vai nestabils interneta savienojums. Lūdzu pārliecinieties, vai internets ir pietiekami ātrs, kā arī pamēģiniet atskaņot uz kādas citas ierīces, ja konkrētā ierīce nerāda seriālu.Interneta vietnē esošā pakalpojuma izmantošanai jums nepieciešams interneta savienojums ar lejuplādes ātrumu vismaz 1 Mbit/s, optimāli 5Mbit/s, un jūsu izmantojamās ierīces sistēmām jāatbilst sekojšām tehniskajām prasībām:

5.1.2. Minimālās prasības aparatūrai:

5.1.2.1. 1 GHz vai jaudīgāks 32 bitu (x86) vai 64 bitu (x64) procesors

5.1.2.2. 1 GB RAM (32 bitu) vai 2 GB RAM (64 bitu)

5.1.2.3. 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu) brīvas vietas cietajā diskā

5.1.2.4. DirectX 9 grafikas ierīce ar draiveri WDDM 1.0 vai jaunāku tā versiju

5.1.2.5. Monitoru lai skatītos HD vai Full HD.

5.1.3. Minimālās prasības programmatūrai:

5.1.3.1. Operētājsistēma:

5.1.3.1.1. izmantojot datoru, Windows 7 vai MacOS 10 (vai jaunāka versija)

5.1.3.1.2. viedtelefonam vai planšetei Android 7.0 vai ios 10 (vai jaunāka versija)

5.1.3.2. Tīmekļa pārlūks: Safari, Google Chrome, Internet Explorer, Firefox (pēdējās 3 versijas)

5.2. Konfigurācija ar minimālām prasībām nodrošina HD kvalitātes video pārraidi. Lai pārbaudītu savu aparatūru, vispirms noskatieties iepazīstinošo videoklipu (filmas treileri).

5.3. Kinofilmas atskaņošana uz Smart TV iebūvētajos web pārlūkos šobrīd netiek atbalstīta.

6. Pakalpojuma sniegšana

6.1. Pakalpojumu var pasūtīt Portālā, iznomājot filmu “Aģentūra” uz 50 dienām. Daudzsēriju mākslas filmu “Aģentūra” veido 10 sērijas. Vienas sērijas garums ir 60 min.

6.2. Portāls piedāvā seriāla skatīšanos pa atsevišķām sērijām, taču kopējā pakalpojuma cena atsevišķi pa sērijām nedalās. Seriāla izrādīšanas laikā netiek atskaņots reklāmas saturs. Jebkāda norāde uz konkrētiem produktiem vai preču zīmēm ir nejauša vai autoru izvēlēta Seriāla sasaiste ar konkrēto vidi.

6.3. Seriāla nomas cena norādīta Portālā.

6.4. Visas Portālā norādītās cenas ir norādītas EUR un ietver visus piemērojamos nodokļus.

6.5. JRT var mainīt Portāla sortimentu un to cenas, par to iepriekš nepaziņojot. Jūsu veiktā pakalpojuma cena tiek aprēķināta pēc tajā brīdī spēkā esošā cenrāža.

6.6. Iegādājoties dāvanas karti, Pircējs saņem dāvanas kodu, kuru tiesīgs dāvināt. Dāvanas kods ir derīgs tikai vienam mājaslapas reģistrētam lietotājam (dāvanas saņēmējam), un tā nodošana citām personām ir aizliegta.

6.7. Kalendāra cenā ir iekļauta kalendāra piegāde uz DPD pakomātiem visā Latvijas teritorijā. Kalendārs tiek piegādāts 7 darba dienu laikā no pirkuma brīža. Pēc pirkuma veikšanas vienas darba dienas laikā JRT tehniskais atbalsts sazinās ar pircēju par piegādes vietu.

7. Pakalpojuma iegādes un saņemšanas kārtība

7.1. Lai iegādātos Pakalpojumu, nepieciešama reģistrācija Portālā.

7.2. Pircējs portālā Agentura.jrt.lv izvēlas pakalpojumu.

7.3. Lai iegādātos pakalpojumu, Pircējs spiež pogu “SKATĪTIES”.

7.3.1. Lai iegādātos kinofilmu spiež pogu “PIRKT”;

7.3.2. Lai iegādātos dāvanu spiež pogu “DĀVINĀT”;

7.3.3. Lai iegādātos kalendāru spiež pogu “PIRKT KALENDĀRU”.

7.4. Pakalpojuma cenas var mainīties līdz brīdim, kamēr Pircējs ir pilnībā veicis apmaksu par izvēlēto pakalpojumu.

7.5. Pircēja izvēlētā pakalpojuma apmaksai pēc tā ievietošanas pirkumu grozā tiek dotas 15 (piecpadsmit) minūtes. Pircējam ir jāveic apmaksa tiešsaistē Tirgotāja mājaslapā, izmantojot norēķinu karti (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard), ievadot prasītos maksājumu kartes un citus pirkuma noformēšanai nepieciešamos datus. Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegādei, bez šīs personas piekrišanas ir pretlikumīga.

7.6. Ja 15 (piecpadsmit) minūšu laikā Pircējs nav veicis apmaksu, tad izvēlētais pakalpojums netiek apstiprināts. Pircējam attiecīgi jāveic pirkšanas process atkārtoti.

7.7. Maksājums tiks veikts drošā maksājumu Pakalpojumu sniedzēja vidē ārpus Agentura.jrt.lv vietnes saskaņā ar JRT lietošanas noteikumiem, kas atrodami vietnē Agentura.jrt.lv .

7.8. Līgums stājas spēkā un jūsu iegādātais seriāls būs gatava skatīšanai, tiklīdz JRT saņems apstiprinājumu par veiksmīgu samaksu tīmekļa vietnē un jūsu ierīces ekrānā parādīsies maksājuma apstiprinājums. No šī brīža sāksies arī jūsu skatīšanās periods (50 dienas).

7.9. Ne vēlāk kā stundas laikā no pirkuma brīža Pircējam uz norādīto e-pastu tiek piegādāts JRT Agentura.jrt.lv ģenerēts e-pasts par pirkumu vai (“Iegādājoties kā dāvana”) ģenerēts e-pasts par pirkumu ar dāvanas kodu.

7.10. Informācija par Pircēja izdarītajiem pirkumiem tiek saglabāta Agentura.jrt.lv Pircējam pieejamā sadaļā "Mans profils”.

7.11. Gadījumā, ja stundas laikā Pircējam netiek veiksmīgi piegādāts e-pasts par pirkumu (nedz sadaļā “Mans profils”, nedz saņemts e-pastā), vai ir radušās neskaidrības izmantojot maksāšanas sistēmu, Pircējs tiek aicināts sazināties ar Tirgotāju, zvanot uz tālruni +37129164535 (Otrdienās-Piektdienās 11:00-18:00) vai rakstot e-pastu uz [email protected] .

7.12.Iegādātā pakalpojuma atteikumu nepieņem un iztērētos līdzekļus neatgriež.

8. Tirgotāja atbildība

8.1. Tirgotājs ir atbildīgs par pirkšanas procesa nodrošināšanu un Pircēja pakalpojuma iegādes datu saglabāšanu un administrēšanu, atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Tirgotājs neatbild un negarantē par pakalpojuma atbilstību jebkādām Pircēja subjektīvajām vēlmēm vai iecerētajiem izmantošanas mērķiem.

8.2. Tirgotājs ir tiesīgs anulēt jebkuru pirkumu, ja pastāv pamatotas aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu. Maksājumu sistēmas noteikumu pārkāpumu gadījumā Tirgotājs var uz laiku bloķēt Pircēja profilu. Šādā gadījumā samaksātie naudas līdzekļi tiek atmaksāti uz bankas norēķinu kontu, no kura veikta samaksa.

9. Pakalpojuma līmenis un atbildība

9.1. JRT dara visu, lai Pakalpojums darbotos. Tomēr dažreiz var rasties tehniskas problēmas vai apkopes nepieciešamība, kas var izraisīt pārtraukumus Pakalpojuma sniegšanā.

9.2. JRT neuzņemas atbildību par Pakalpojuma nepieejamību vai kļūmēm, ja tās ir izraisījis pats lietotājs vai ja tās izriet no interneta savienojuma problēmām vai citiem apstākļiem, kas nepakļaujas JRT kontrolei.

9.3. JRT periodiski veic Pakalpojuma atjaunināšanu un apkopi; šajā laikā Pakalpojums var nebūt pieejams. JRT mēģina veikt atjauninājumus un apkopes darbus ārpus sastrēgumstundām. JRT apņemas informēt par atjaunināšanas darbu veikšanas periodiem portālā Agentura.jrt.lv un/vai JRT mājas lapā: www.jrt.lv

10. Atkāpšanās

10.1. Veicot samaksu par pakalpojumu, jūs piekrītat atteikties no tiesībām atkāpties no līguma un pieprasīt atmaksu līdz ar e-pasta apstiprinājuma saņemšanas brīdi, jo interneta lapā nopērkamais pakalpojums ir digitāla daudzsēriju mākslas filma “Aģentūra”, kas jums netiek piegādāta fiziski uz datu nesēja, un tā ir jums tūlīt pieejama skatīšanai.

11. Intelektuālais īpašums

11.1. Ja esat samaksājis visas prasībām atbilstošās maksas par Pakalpojumu saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem, JRT piešķir jums personiskas, ierobežotas, neekskluzīvas, citām personām nenododamas un nepārejošas tiesības skatīties un privātos nekomerciālos nolūkos izmantot pasūtīto Saturu. Satura skatīšanai jāaprobežojas ar privātu skatīšanos jūsu draugu un ģimenes lokā, par ko jūs nesaņemat nekādu maksu vai atlīdzību.

11.2. Jums nav citu tiesību izmantot, pārraidīt, parādīt, fotografēt vai kā citādi padarīt Saturu pieejamu, izņemot lietošanas noteikumos atļautajā veidā. Piemēram, jūs nedrīkstat bez ierobežojumiem: (a) pārdot, iznomāt, izplatīt, pārraidīt ēterā, apakšlicencēt vai kā citādi nodot Saturu trešajām personām vai padarīt Saturu tām pieejamu; (b) kopēt, pārsūtīt, izplatīt vai augšupielādēt Saturu neatkarīgi no tā, vai Saturs tiek izmantots par maksu vai bez maksas; c) attēlot Saturu komerciestādēs vai publiskās vietās neatkarīgi no tā, vai Saturs tiek izmantots par maksu vai bez maksas; (d) mēģināt bloķēt Pakalpojumā vai Saturā ietilpstošo digitālo tiesību pārvaldības sistēmu, to apiet, modificēt, bloķēt vai kā citādi mēģināt no tās izvairīties; (e) izmantot Pakalpojumu vai Saturu komerciālās vai nelikumīgās darbībās.

11.3. Saturs un jebkurš cits caur Pakalpojumu vai interneta vietni pieejams saturs, t. sk. dizains, teksts, grafika, attēli, video, informācija, lietojumprogrammas, programmatūra, mūzika, skaņa un citi faili ir JRT īpašums. Jums nepieder nekādas tiesības uz Pakalpojumu vai Saturu, izņemot tiesības, kas jums ir skaidri noteiktas šajos lietošanas noteikumos, un visas tiesības uz Pakalpojumu un Saturu, to īpašumtiesības un dalība pieder JRT. JRT ne uz kādiem nosacījumiem nenodod jums nekādas tiesības, īpašumtiesības vai dalību attiecībā uz Saturu, un Satura digitālās skatīšanās tiesības nedod jums nekādas īpašumtiesības uz Pakalpojumu vai Saturu.

11.4. Aizliegts pakalpojuma saturu izmantot komerciālos nolūkos, t.s. reklāmas vai mārketinga kampaņās bez JRT rakstiskas atļaujas.

11.5. Saistībā ar Satura vai Pakalpojuma nelegālu kopēšanu vai izplatīšanu JRT ir tiesības ierosināt tiesvedību jebkurā tiesā, kurai ir atbilstoša kompetence.

12. Privātums un personas datu apstrāde

12.1. Jūs piekrītat, ka JRT ir tiesības vākt un analizēt jūsu personas datus un Pakalpojuma izmantošanas datus, ievērojot privātuma principus, kas noteikti Eiropas Vispārējā datu aizsardzības regulā (GDPR).

12.2. Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Portālā, JRT ir izvērtējis katra personas datu apstrādes procesa nepieciešamību.

12.3. JRT personas datu apstrādes privātuma politikas detalizēti principi un vērtības ir atrodami vietnē Agentura.jrt.lv Privātuma politika .

13. Papildu noteikumi

13.1. JRT ir tiesības no šiem lietošanas noteikumiem izrietošās tiesības un saistības daļēji vai pilnīgi nodot trešajai personai bez jūsu piekrišanas.

13.2. Ja tiek pārkāpti šie lietošanas noteikumi, jūsu Pakalpojuma lietošanas tiesības nekavējoties tiek izbeigtas un tiek apturēta jūsu piekļuve filmai, nekompensējot veikto apmaksu.

14. Sūdzības un strīdu risināšana

14.1. Sūdzības var iesniegt, rakstot uz Miera iela 58a, Rīga, LV-1013 vai uz e-pastu [email protected] .

14.2. Sūdzība tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

14.3. Jebkurš strīds vai nesaskaņas starp Pircēju un JRT tiek risinātas savstarpēju sarunu ceļā.

14.4. Ja strīds vai nesaskaņas netiek atrisinātas sarunu ceļ, jebkuru strīdu Puses risina Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kartībā.

Lai nodrošinātu labāku iepirkšanās pieredzi, mēs lietojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Uzzināt vairāk .